Test - UP TO 70% OFF

Up to 40% off Best-Selling Furniture

FURTHER REDUCTIONS! - UP TO 80% OFF

Up to 50% off New Arrival Collection

O Nas

Założona w 2018 roku w Warszawie firma Eliif Dywany w krótkim czasie zajęła miejsce wśród wiodących hurtowni dywanów w branży. Łącząc tradycyjne techniki tkania z nowoczesnymi wzorami, firma ta służy swoim klientom, oferując jakość i estetykę w przystępnych cenach.

Historia powstania firmy Eliif Dywany zaczyna się od wizji wniesienia powiewu świeżości do branży. Zainspirowana bogatą historią polskiego włókiennictwa, firma produkuje trwałe i estetyczne dywany, które można dopasować do każdej przestrzeni. Gama produktów skierowana jest do szerokiej gamy obszarów, od domów po biura, od hoteli po przestrzenie publiczne.

Aby zapewnić zadowolenie klientów, firma przywiązuje dużą wagę nie tylko do jakości produktów, ale także do jakości świadczonych usług. Eliif Dywany przyjął spersonalizowane podejście do usług, oferując swoim klientom specjalne rozwiązania projektowe. Takie podejście zapewnia doświadczenie zakupowe ukształtowane zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klientów.

Eliif Dywany odnosi sukcesy nie tylko na rynku polskim, ale również międzynarodowym. Podejmuje zdecydowane kroki w kierunku stania się marką globalną, eksportując swoje produkty do różnych krajów Europy. Firma stale umacnia swoją pozycję konkurencyjną w branży dzięki innowacyjnemu podejściu i wysokim standardom.

Eliif Dywany, która otwiera się na świat ze swojej siedziby w Warszawie, jest uważana za jedną z najbardziej prestiżowych marek dywanów w Polsce i jest często wymieniana jako innowacyjna w branży. Eliif Dywany umacnia swoją pozycję lidera w branży, oferując jakość, innowacyjność i zadowolenie klientów w przystępnych cenach.

Gwarancja najlepszej ceny w hurtowni dywanów!

Search for products (0)

Back to Top
Product has been added to your cart